PUTUJEME ZA ĽUDOVOU PIESŇOU

18. marec 2024 - okresné kolo

Putujeme za ľudovou piesňou – okresné kolo

V pondelok 18. marca 2024 sa uskutočnilo okresné kolo súťaže PUTUJEME ZA ĽUDOVOU PIESŇOU. Konalo sa v koncertnej sále Základnej umeleckej školy v Hlohovci. Organizátorom súťaže bolo CVČ DÚHA.

Naša škola mala v tejto súťaži zastúpenie v troch kategóriách.

I. kategória:       Nelka Švarcová  ( 3. ročník),

II. kategória:       Lucia Veľká ( 6. ročníka),

VI. kategória:    spevácke skupiny: Hanka Šošovičková  (6. ročník),

Nela Tvrdá (6. ročník),

Lucia Veľká (6. ročník),

Lujza Melušová (6. ročník).

Niektoré dievčatá sú už ostrieľanými speváčkami, iné sa takejto súťaže zúčastnili prvýkrát. Napriek tomu sa dievčatám v kategórii spevácka skupina podarilo získať krásne 2. miesto. Víťazkám srdečne blahoželáme.

Žiačku 3. ročníka pripravovala na súťaž Mgr. Beáta Jašicová. Dievčatám zo 6. ročníka  pri nácviku pomáhali  pani učiteľky: Mgr. Iveta Morávková, Bc. Lenka CáderováMgr. Zuzana Beňová.  Za ich pomoc a ochotu im patrí poďakovanie.

Text: Mgr. Zuzana Ormisová         web: Mgr.Kusá