Vianočná výstava

Žiaci našej školy navštívili v pondelok 14. decembra 2015 Vianočnú výstavu, ktorá sa konala v Kultúrnom dome v Horných Otrokovciach.

Spolu so svojími triednymi učiteľmi si prezreli jednotlivé exponáty výstavy a uznanlivo oceňovali ich nevšednú krásu.

Najväčšiu pozornosť u nich vzbudzoval veľkorozmerný adventný veniec s postavou anjela uprostred a tiež figurína mladej dámy so sukňou z ihličia.

Slovami chvály nešetrili ani pri pohľade na netradične ozdobené vianočné stromčeky, z ktorých ich najviac zaujal stromček postavený z rôznych kníh.

Záujem žiakov pútali aj sviatočne naaranžované vianočné stoly a tiež rôzne druhy vianočného pečiva a iných dobrôt.

Medzi vystavovanými exponátmi si viacerí žiaci našli aj svoje vianočné aranžmány, ktoré tvorili počas školskej súťaže "Vianočné aranžovanie". Určite ich hrial príjemný pocit z toho, že ich výtvory mohli obdivovať všetci návštevníci výstavy.

Žiaci si z výstavy odniesli veľa pozitívnych dojmov a tiež nevtieravé naladenie na vianočnú nôtu.