Vyhodnotenie súťaže

V piatok 20. novembra 2015 sa v spoločenskej miestnosti školy uskutočnilo vyhodnotenie súťaže o NAJLEPŠIE LOGO ŠKOLY.

Zapojilo sa do nej 22 žiakov, ktorí pri tvorbe svojich súťažných prác museli splniť dve dôležité podmienky. Zakomponovať do loga presný názov školy a nejaký charakteristický prvok pre školu.

Podmienky to neboli vôbec jednoduché, o čom svedčí aj nižší počet zúčastnených.

S ich súťažnými návrhmi sa mohli ostatní žiaci oboznámiť prostrednícvom nástenky, umiestnenej vo vestibule školy. Hlasovaním posunuli do semifinálového kola 10 návrhov.

Z nich porota, ktorú tvoril riaditeľ školy Mgr. Pavel Karas, jeho zástupkyňa Mgr. Beáta Jašicová a pani učiteľky Mgr. Helena Herbstová a Mgr. Dagmar Kusá, vybrala 5 prác, ktoré postúpili do finálového kola. Sú to nasledovné návrhy:

1. č. 6 - autorka Eva Dzurová z 3. ročníka
    2. č. 20 - autor Šimon Miklášik zo 4. ročníka
    3. č. 18 - autorka Denisa Fáberová zo 7. ročníka
    4. č. 5 - autorka Dária Hudecová z 8. ročníka
    5. č. 8 - autor Martin Masarovič z 9. ročníka

Týmto súťažiacim porota adresovala nielen pochvalu, ale aj pripomienky, čo by mohli na svojich súťažných príspevkoch vylepšiť. Stanovila im termín, dokedy to majú spraviť a prepracované návrhy odovzdať. Potom porota znova zasadne a rozhodne o definitívnom víťazovi. Ak by sa nenašiel, má v zálohe náhradné riešenie.

Finalisti, semifinalisti i ostatní zúčastnenéí žiaci boli odmenení hodnotnými cenami, v podobe USB kľúčov a pier. Finančné prostriedky na to poskytlo Rodičovské združenie.

Súťaž organizačne zastrešila Mgr. Helena Herbstová, pomocnú ruku jej pri tom podala Mgr. Dagmar Kusá.