Vianočné aranžovanie

Žiaci I. a II. stupňa sa vo štvrtok 3. decembra 2015 zúčastnili súťaže VIANOČNÉ ARANŽOVANIE.

Hoci sa kvôli výmene okien vo vestibule musela konať v náhradných priestoroch, na dolnej chodbe školy, neubralo to na dobrej nálade organizátorov ani súťažiacich.

Tí prišli na aranžovanie vybavení všetkými možnými pomôckami, rôznymi druhmi čečiny, prírodninami, ozdobami a doplnkami.

Takto pripravení dychtivo čakali na odštartovanie súťaže. Ujala sa ho hlavná organizátorka tejto akcie Mgr. Klaudia Škoríková, ktorá prítomných žiakov oboznámila s pravidlami a podmienkami súťaže.

Zároveň privítala rodičov  žiakov 1. ročníka, ktorí prišli podať pomocnú ruku svojím ratolestiam.

Samotné aranžovanie sa nieslo v príjemnej atmosfére, ktorú dotváral čerstvo ozdobený vianočný stromček a nevtieravé vianočné melódie.

Na práci súťažiacich bolo vidieť, že ju majú premyslenú a natrénovanú, zásluhou čoho dokázali aj pred vypršaním časového limitu vytvoriť nádherné a rôznorodé vianočné aranžmány

Všetky boli premiestnené na výstavku do vestibulu školy, kde ich mohli obdivovať ostaní žiaci, učitelia, prevádzkoví zamestnanci, rodičia a všetci návštevníci školy.

Na zabezpečení tejto akcie sa podieľali aj ďalší vyučujúci - Mgr. Beáta Mišechová, Mgr. Dagmar Kusá, Mgr. Ivana Horňáková  a  Mgr. Milan Laták.