Mikulášske oslavy

V pondelok 7. decembra 2015 prišiel medzi žiakov Mikuláš so svojou družinou.

Žiaci, najmä tí mladší, ho netrpezlivo čakali už od rána. Chvíle čakania si krátili docvičovaním a opakovaním pesničiek a básničiek, ktoré si pre neho  prichystali. Ani starší žiaci nezaostávali v prípravách na príchod Mikuláša, tí zasa tabule svojich tried zdobili rôznymi odkazmi pre neho.

Všetci sa napokon dočkali - Mikuláš so svojou čertovskou družinou a anjelom napokon prišiel. Postupne navštívil všetky triedy a žiakov v nich obdaroval sladkosťami. Niektorým žiakom sa ušlo nádielky aj od čertov. Tí boli vybavení čertovskými uhlíkmi, ktorými ponatierali nielen žiakov, ale i vyučujúcich. Všetci sa na tom dobre zabávali, dobrá nálada im vydržala do konca vyučovania.

O zdarný priebeh mikulášskych osláv sa tento rok postarali žiaci 9. ročníka spolu so svojou tiednou pani učiteľkou Mgr. Máriou Svitekovou.