Vyhodnotenie súťaže

V utorok 8. decembra 2015 bola vyhodnotená súťaž VIANOČNÉ ARANŽOVANIE.

Porota mala pri vyhodnocovaní nezávideniahodnú situáciu. Vianočného aranžovania sa totiž zúčastnilo 38 žiakov a súťažné práce väčšiny z nich boli na vysokej úrovni.

Preto sa porota rozhodla práce žiakov rozdeliť do troch skupín a oceniť ich podľa úrovne spracovania.

Do 1. skupiny zaradila 15 najlepších prác, ktoré vytvorili: Aleš Adamec, Eva Dzurová, Vanesa Pavlíková, Zuzana Kováčová, Viktória Rusnáková, Kristína Melušová, Simona Fáberová, Zuzana Hrotíková, Jozef Borovský, Monika Klačková, Nina Rešková, Alexandra Ondrušková, Mária Veľká a Christina Zelísková.

V 2. skupine boli práce Michala Borovského, Andreja Mesároša, Tamary Hertelovej, Laury Gálikovej, Tobiasa Končeka, Diany Šušekovej a Adely Tiefenbacherovej.

Do 3. skupiny sa dostali práce Jána Králiča, Viktórii Danihelovej, Alexandry Bistákovej, Lorette Ükil a Natálii Bistákovej.

Všetci žiaci si mali možnosť vybrať odmenu z cien, na zakúpenie ktorých poskytlo finančné prostriedky Rodičovské združenie.

Odmenení boli aj žiaci 1. ročníka, ktorých práce však boli nesúťažné, nakoľko im s ich prípravou pomáhli rodičia.

Odmenou pre všetkých žiakov však určite bude aj to, že ich práce budú môcť obdivovať návštevníci Vianočnej výstavy, ktorá sa bude konať 12. a 13. decembra 2015 v miestnom kultúrnom dome.

O zakúpenie cien a vyhodnotenie súťaže sa postarala Mgr. Klaudia Škoríková.