Nové hračky v ŠKD

Do ŠKD boli zakúpené nové hračky a športové potreby.

Žiaci, ktorí navštevujú Školský klub detí, zažili vo štvrtok 10. decembra 2015  VIANOCE v predstihu.

V družine totiž na nich čakal pekne vyzdobený vianočný stromček a pod ním plno zabalených darčekov. Skrývali sa v nich nové hračky a športové potreby, ktoré zakúpila pani vychovávateľka Ľubica Ilková

O tom, že sa trafila do ich vkusu, svedčili ich rozžiarené tváre pri rozbaľovaní darčekov. Všetci si našli hračky, ktoré ich nadchli a kvôli ktorým sa im nechcelo ísť ani domov. U všetkých detí najviac zabodovalo LEGO, z ktorého hneď postavili niekoľko vydarených kúskov.

Deťom sa dobre hralo aj preto, lebo si hračky  mohli rozložiť na novom koberci. Svojou oranžovou farbou zútulnil priestory ŠKD.