Vianočné vystúpenie

Žiaci našej školy vystúpili v pondelok 21. decembra 2015 v miestnom kultúrnom dome s pripraveným vianočným programom.

Ten nacvičili spolu so svojími triednymi učiteľmi. Nácvik im komplikovala zvýšená chorobnosť žiakov, ale na konečnom výsledku to napokon nebolo poznať.

A tak si mohli prítomní rodičia, starí rodičia i ostatní návštevníci tejto milej predvianočnej slávnosti vychutnať chvíle naplnené spevom, básňami, scénkami, tančekmi i vianočnými vinšami. Výkony všetkých účinkujúcich štedro odmeňovali potleskom. Ten často neutíchal ani počas samotných vystúpení, ktorých chytľavá sprievodná hudba prítomných k nemu zvádzala.

Príjemnú atmosféru dotvárali aj zaujímavé kulisy na scéne, originálne oblečenia účinkujúcich a rôzne nápadité doplnky.

O sprievodné slovo sa postarali - Barbora Poláková z 8. ročníka a Natália Šuliková z 9. ročníka.

Akciu organizačne zabezpečili - Mgr. Anna Solčianska a Mgr. Mária Sviteková.