Volejbal dievčat - okresné kolo

V stredu 20. januára 2016 sa konalo okresné kolo turnaja vo volejbale žiačok ZŠ.

Našu školu v tejto športovej súťaži reprezentovalo 1 družstvo žiačok, ktoré tvorili  Monika Klačková, Nikola Vargová a Nina Žitňanská zo 6. ročníka a Natália Gogolová, Alexandra Ondrušková, Nina Rešková, Diana Šušeková a Timea Zigová zo 7. ročníka.

Dievčatá si najprv museli vybojovať postup zo svojej skupiny. Odohrali v nej víťazné zápasy s družstvami zo ZŠ Leopoldov a ZŠ Podzámska Hlohovec.

Potom však na nich čakal tvrdší oriešok - družstvo zo ZŠ s MŠ Trakovice, ktoré sa stalo víťazom I. skupiny. Naše dievčatá sa však tejto výzvy nezľakli a po bojovnom výkone si odniesli cennú trofej - postup do krajského kola.

Radosť z úspechu však zatienilo zistenie, že krajské kolo sa bude konať v čase, keď budú naše reprezentantky na lyžiarskom výcviku a nebudú tak môcť využiť šancu na zopakovanie úspechov z minulého školského roka.

Dievčatá na súťaž pripravovala i sprevádzala Mgr. Anna Solčianska.