Vybíjaná žiačok ZŠ - finálové kolo

V piatok 18. marca 2016 žiačky 5., 6. a 7. ročníka odohrali na turnaji vo vybíjanej finálové zápasy.

Tie sa konali v telocvični školy na Podzámskej ulici v Hlohovci, kde ich organizačne zabezpečovali pracovníci CVČ DÚHA.

Finálové zápasy odohrali medzi sebou družstvá dievčat, ktoré sa stali víťazkami semifinálových skupín. A tak naše žiačky mali za súperky dievčatá zo ZŠ Podzámska a ZŠ Leopoldov. Zápasy s týmito družstvami sa našim dievčatám nepodarilo priviesť do víťazného konca a preto v konečnom účtovaní sa im ušlo 3. miesto. Dievčatá s týmto umiestnením moc spokojné neboli, ale určite im padli dobre povzbudivé slová trénerky, ktorá im pripomenula, že sú tretie zo všetkých škôl okresu Hlohovec a môžu byť na to pyšné.

Súťažné družstvo tvorili Barbara Blšťáková, Natália Bulíková, Zuzana Hrotíková, Dana Jurčová, Liliana Stará, Lorette Ükil z 5. ročníka, Monika Klačková, Nina Žitňanská zo 6. ročníka,  Viktória Gibasová, Alexandra Ondrušková, Nina Rešková, Diana Šušeková zo 7. ročníka.

Žiačky na súťaž pripravovala a sprevádzala Mgr. Anna Solčianska.