Malý futbal ZŠ - Jednota cup

V utorok 12. apríla 2016 sa konalo semifinálové kolo súťaže JEDNOTA CUP v malom futbale ZŠ, ktorého sa zúčastnili žiaci II. stupňa.

Túto súťaž organizačne zabezpečovalo CVČ v Hlohovci. Účastníci boli rozdelení do štyroch skupín, v ktorých sa v stanovených termínoch zvádzali vyraďovacie súboje. Víťazi skupín postúpili do finále, ktoré sa bude konať 15. apríla 2015 v telocvični ZŠ na Koperníkovej ulici.

Naša škola do tejto súťaže vyslala jedno družstvo chlapcov. Tvorili ho Adam Bojňanský, Andrej Jurčacko zo 7. ročníka, Adrián Gálik, Filip Zdenek, Denis Vlčko z 8. ročníka a Jakub Korchaň, René Matečný, Marek Motálik z 9. ročníka.

Vo svojej skupine mali za súperov družstvá chlapcov zo ZŠ Podzámska a ZŠ s MŠ Pastuchov. Nad prvým súperom sa im podarilo zvíťaziť a s druhým remízovať. Dosiahnutými výsledkami si zabezpečili postup do finále.

Žiakov na súťaž pripravoval a sprevádzal riaditeľ školy Mgr. Pavel Karas.