Malý futbal ZŠ - Jednota cup

V piatok 15. apríla 2016 sa konalo finále súťaže JEDNOTA CUP v malom futbale ZŠ, ktorého sa zúčastnili žiaci II. stupňa.

Finálové zápasy sa odohrávali na multifunkčnom ihrisku ZŠ na Koperníkovej ulici v Hlohovci pod organizačným dohľadom pracovníkov CVČ DÚHA.

Sily si v nich zmerali víťazi jednotlivých skupín, ktorými sa stali družstvá žiakov zo ZŠ Bojničky, ZŠ V. Šuleka, ZŠ A. Felcána  a družstvo chlapcov z našej školy.

Hralo sa systémom"každý s každým". Naši reprezentanti získali v konečnom účtovaní  pekné 3. miesto.

O tento úspech sa zaslúžili - Adam Bojňanský, Andrej Jurčacko zo 7. ročníka, Adrián Gálik, Filip Zdenek z 8. ročníka a Jakub Korchaň, René Matečný, Marek Motálik z 9. ročníka.

Na súťaž ich pripravoval a sprevádzal riaditeľ školy Mgr. Pavel Karas.