Mladý záchranár - okresné kolo

Žiaci 7. ročníka sa vo štvrtok 28. apríla 2016 zapojili do okresného kola súťaže mladých záchranárov civilnej ochrany okresu Hlohovec a Piešťany.

Súťaž sa konala v areáli Zámockej záhrady v Hlohovci. Organizačne ju zastrešil Odbor krízového riadenia Okresného úradu v Hlohovci.

Naša škola vyslala do súťaže jedno štvorčlenné družstvo, ktoré tvorili žiaci 7. ročníka - Adam Bojňanský, Andrej Jurčacko, Adela Tiefenbacherová, Timea Zigová.

V súťaži museli plniť náročné úlohy z oblasti civilnej ochrany, zdravotníckej prípravy, pohybu a pobytu v prírode, hasenia malých požiarov a streľby zo vzduchovky. Okrem toho museli vyplniť aj test.

V konečnom bodovaní  získali 7. miesto z dvadsiatich zúčastnených družstiev. V takejto početnej konkurencii možno považovať ich výsledok za veľmi nádejný do budúcnosti.

Žiakov na súťaž pripravovala a sprevádzala Mgr. Beáta Mišechová.