Školský výlet - 8. ročník

Žiaci 8. ročníka boli v utorok 31. mája 2016 na školskom výlete.

Otvorili tak výletnú časť školského roka, na ktorú sa tešia všetci žiaci.

Vybrali sa do oblasti Malých Karpát, kde navštívili jaskyňu Driny. V nej si mali možnosť priamo skonfrontovať svoje vedomosti, ktoré získali pri tvorbe projektov o jaskyniach a jaskynných útvarov.

Neskôr sa presunuli na hrad Červený Kameň. Tam mohli obdivovať staviteľské umenie našich predkov, historické zbrane, prepychové zariadenia interiérov, dobové oblečenie, šperky a mnoho iných vecí, ktoré im pomohli vytvoriť predstavu o živote v období feudalizmu.

Poslednou zastávkou ôsmackeho výletu sa stalo mesto Trnava, v ktorom sa zastavili v novopostavenej a návštevníkmi vyhľadávanej City Aréne.

Výlet organizačne zabezpečila Mgr. Beáta Mišechová, ktorá zároveň vykonávala počas neho  pedagogický dozor spolu s Mgr. Klaudiou Škoríkovou.