20. výročie školy

V piatok 7. októbra 2016 sa konala oslava 20. výročia otvorenia novej budovy školy.

Príprava na toto krásne jubileum bola pre všetkých zainteresovaných veľmi náročná, lebo sa realizovala v hektickom septembrovom období a v rekordne krátkom čase. Pracovníci školy, spolu s rodičmi a žiakmi, však dokázali spojiť svoje sily a napriek sťaženým podmienkam všetko pripraviť načas.

A tak na pozvaných hostí čakal v piatok upravený areál školy, zvonka i zvnútra vyzdobená budova školy, pestrý kultúrny program, komentovaná prehliadka školy, zaujímavá prezentácia o škole, decentne upravená spoločenská miestnosť, sympatické darčeky, chutné jedlo i ostatné občerstvenie.

Hostia nešetrili slovami chvály a obdivu. Tie boli pre všetkých zúčastnených organizátorov veľkým zadosťučinením za vynaloženú námahu.

O priebehu celej oslavy si môžete aspoň čiastočne urobiť predstavu prostredníctvom nižšie uvedených fotografií.