Súťaž v streľbe zo vzduchovky

Žiaci II. stupňa sa v stredu 2. novembra 2016 zúčastnili súťaže v streľbe zo vzduchovky.

Konala sa v Základnej škole v Trakoviciach, ktorá bola zároveň aj spoluorganizátorom tohto podujatia. Súťažilo sa o Pohár starostu obce Trakovice. Zastúpenie v súťaži mali základné školy trnavského kraja.

Našu školu reprezentovali títo žiaci - Matej Hrebík z 5. ročníka, Michal Pačes, Pavol Pačes a Simona Fáberová zo 6. ročníka. Súťažili ako jednotlivci, ale aj ako družstvo. Počas prípravy na súťaž sa im darilo celkom dobre, no v samotnej súťaži zaplatili nováčikovskú daň a neumiestnili sa na popredných miestach.

Zo súťaže si však odniesli cenné skúsenosti, ktoré určite zúročia v budúcich ročníkoch streleckého zápolenia.

Na súťaž ich sprevádzal i pripravoval Mgr. Pavol Minarovský.