Zdobenie vianočných medovníkov - okresné kolo

V stredu 30. novembra 2016 sa naša škola zapojila do okresného kola súťaže Zdobenie vianočných medovníkov.

Súťaž sa konala v CVČ v Hlohovci, ktoré bolo zároveň jej hlavným organizátorom. Spoluorganizátorom bola Spojená škola v Hlohovci, ktorá zabezpečila medovníky, polevu a pomôcky na zdobenie.

Našu školu reprezentovali štyri žiačky - V I. kategórii to boli štvrtáčky  Eva Dzurová a Zuzana Kováčová a v II. kategórii Vanesa Melušová zo 6. ročníka a Diana Šušeková z 8. ročníka.

O úspech sa postarala Zuzana Kováčová, ktorá svojími prácami presvedčila porotu, že si zaslúži krásne 2. miesto. Zuzka sa tejto súťaže zúčastnila už minulý rok. Vtedy sa síce neumiestnila, ale získala skúsenosti, ktoré tentoraz bohato zúročila. Pod jej úspech sa samozrejme podpísala aj svedomitá príprava, ktorej sa intenzívne venovala doma i v škole.

Žiačky na súťaž pripravovala a sprevádzala Mgr. Zuzana Gubáňová.