Mikulášske oslavy.

V utorok 6. decembra 2016 zavital do školy Mikuláš.

Po roku prišiel aj so svojou anjelsko - čertovskou družinou a priniesol so sebou bohatú nádielku sladkostí. Tú mal nachystanú pre všetkých žiakov školy. Nedal im však nič zadarmo. Museli mu ukázať, čo si pre neho pripravili.

A tak sa z tried ozývali pesničky, básničky, vinšovačky a rôzne sľuby Mikulášovi. Ten bol s vystúpením detí spokojný a preto ich za odmenu počastoval balíčkami sladkostí. Niektoré deti neodolali a hneď si aj pochutnali na darovaných maškrtách. Vyrušovali ich pri tom čertice, ktoré im nedali pokoj a tváre im natierali čiernym uhlím.

Všade panovala dobrá nálada a výborná zábava. V prváckej triede dvojnásobná. Chodí totiž do nej žiačik, ktorý sa volá Nicolas, čo v preklade znamená Mikuláš. Svoje meniny oslávil aj v škole, pre spolužiakov priniesol sladkosti a ony mu za to pekne zagratulovali.

O zdarný priebeh mikulášskym osláv sa postarala Mgr. Beáta Jašicová a Mgr. Beáta Mišechová.