Pytagoriáda - školské kolo

V dňoch 8. a 9. decembra 2016 sa uskutočnilo školské kolo matematickej súťaže PYTAGORIÁDA.

Organizátorky dali šancu uspieť každému žiakovi 3. - 8. ročníka.

Celkovo sa teda školského kola PYTAGORIÁDY zúčastnilo 93 žiakov, 19 žiakov z I. stupňa a 74 žiakov z II. stupňa.

Všetci museli v časovom limite 60 minút vyriešiť 15 úloh. Viacerí takúto časovú dotáciu ani nepotrebovali a súťažné úlohy vyriešili v časovom predstihu. Získali tak bonusové body za čas a tak si vylepšili celkové bodové ohodnotenie.

Tí najlepší nás pôjdu reprezentovať do okresného kola tejto súťaže, ktoré sa bude konať v marci v CVČ v Hlohovci. Dúfame, že sa im bude dariť aspoň tak, ako v škole.

Sú to títo žiaci:

Samuel Gálik, Samuel Hurta a Zuzana Kováčová zo 4. ročníka

Karolína Hertelová, Andrej Mesároš a Juraj Ondrovič z 5. ročníka

Barbara Blšťáková, Vanesa Melušová a Matúš Varačka zo 6. ročníka

Roman Gajdoš a Adam Kováč zo 7. ročníka

Natália Bistáková, Róbert Matula a Diana Šušeková z 8. ročníka

Pedagogický dozor počas tejto súťaže na I. stupni vykonávala Mgr. Iveta Morávková a na II. stupni Mgr. Beáta Mišechová a Mgr. Klaudia Škoríková.