Vianočné trhy

V dňoch 10. a 11. decembra 2016 sa konali v Kultúrnom dome v Horných Otrokovciach VIANOČNÉ TRHY.

O ich zorganizovanie sa postarala starostka obce Mgr. Eva Kukučková so zohratým tímom dobrovoľníkov z radov miestnych občanov. Tí sa postarali o vkusnú a nápaditú výzdobu sály i vstupných priestorov kultúrneho domu.

Priestor na svoju  prezentáciu dostala aj naša škola. Dôkladne sa na ňu pripravila - niektorí učitelia vyrábali so žiakmi darčeky a adventné vence, ďalší piekli medovníčky a mafiny, iní zasa tvorili výtvarné práce s vianočnou tématikou. Do príprav sa zapojilo aj niekoľko šikovných rodičov. Výsledkom boli krásne vianočné produkty, ktoré zaplnili celý predajný priestor s názvom ŠIKOVNÍ ŠKOLÁCI.

Pri predaji týchto výrobkov sa striedali učitelia spolu so žiakmi. Darilo sa im veľmi dobre, o čom svedčí aj utržená suma 301 eur a 30 centov.

Okrem pekného finančného zisku však všetkých zainteresovaných určite hreje dobrý pocit z toho, že pre zaujímavú vec sa vedia spoločne nadchnúť učitelia, žiaci i rodičia.