Vianočná akadémia

V stredu 21. decembra 2016 sa uskutočnila v Kultúrnom dome v Horných Otrokovciach VIANOČNÁ AKADÉMIA.

Vystúpili v nej žiaci našej školy s kultúrnym programom, ktorý si nacvičili pod vedením svojich triednych učiteľov. Do jednotlivých čísel vložili fantáziu, nápaditosť i tvorivosť, čím dali celému  programu punc pestrofarebnosti a rôznorodosti.

Striedali sa v ňom vianočné piesne s nápaditými tancami, básne s vtipnými scénkami a aj ukážky vianočných tradícií a zvykov. Výstižným sprievodným slovom dotvárali vianočnú náladu aj moderátorky programu, ktorými boli žiačky 8. ročníka Natália Bistáková a Denisa Fáberová.

Za každé predvedené číslo boli žiaci odmeňovaní štedrým potleskom publika, ktoré tvorili ich rodičia, starí rodičia a ďalší príbuzní a známi. Tí boli určité hrdí na svoje ratolesti, ktoré sa im ukázali aj v takejto nekaždodennej podobe.

Krásnou bodkou za príjemne stráveným podvečerom bola pieseň ŠŤASTNÉ A VESELÉ, ktorú si spoločne zaspievali žiaci, učitelia i viacerí v publiku.

Akciu organizačne zabezpečila Mgr. Anna Solčianska.