Oslava Dňa učiteľov

V utorok 28. marca 2017 oslávili pedagogickí pracovníci školy svoj sviatok.

Po skončení vyučovania sa zišli v zborovni školy, kde sa im prihovoril riaditeľ školy Mgr. Pavel Karas.  Vo svojom príhovore ocenil ich náročnú prácu, za ktorú sa im poďakoval a poprial im veľa pozitívnej energie do ďalších školských dní.

Potom potešili prítomných pedagógov  krátkym kultúrnym programom aj žiaci. Pripravili si ho pod vedením Mgr. Beáty Jašicovej. V úvode sa im poďakovali Adam KováčMonika Klačková zo 7. ročníka za všetku prácu a starostlivosť. Ďalej nasledovala pekná báseň v podaní siedmačiek Nikoly Vargovej a Niny Žitňanskej.  A na záver ich svojím spevom očarili úspešné účastníčky speváckej súťaže Klára VeľkáTamara Hertelová.

Mgr. Klaudia Škoríková tlmočila ďakovný pozdrav od zdravotne indisponovanej pani starostky Mgr. Evy Kukučkovej. Tá vo svojom pozdrave vysoko vyzdvihla prácu učiteľov a ocenila, že žiaci majú k nim veľkú dôveru.

Po tejto oficiálnej časti oslavy učitelia ešte zotrvali spolu v družnej debate.