Turnaj vo volejbale

V piatok 7. apríla 2017 sa uskutočnil priateľský turnaj vo volejbale dievčat II. stupňa.

Dejiskom tohto športového zápolenia sa stala telocvičňa školy. Naše volejbalistky v nej privítali súperky zo ZŠ Kľačany a ZŠ Trakovice, s ktorými odohrali vzájomné priateľské zápasy.

Naše dievčatá v nich využili výhodu domáceho prostredia a hladko dotiahli všetky zápasy do víťazného konca. Radosť z toho mali nielen ony, ale i žiacke a učiteľské publikum, ktoré ich výdatne povzbudzovalo.

O tento športový úspech sa zaslúžili žiačky 7. ročníka Romana Gibasová, Nikola Vargová a žiačky 8. ročníka Viktória Gibasová, Natália Gogolová, Alexandra Ondrušková, Nina Rešková, Diana Šušeková, Timea Zigová.

O organizačné zabezpečenie tejto akcie sa postarala Mgr. Anna Solčianska v spolupráci s riaditeľom školy Mgr. Pavlom Karasom a Mgr. Milanom Latákom.