Biologická olympiáda - obvodné kolo, kategória D

V utorok 25. apríla 2017 súťažili traja žiaci II. stupňa v obvodnom kole BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY, v kategórii D.

Súťaž sa konala CVČ na Koperníkovej ul. v Hlohovci. Zúčastnili sa jej žiaci 6. a 7. ročníkov  zo ZŠ okresu Hlohovec.

Súťaž pozostávala z teoreticko-praktickej časti, za ktorú mohli súťažiaci získať 20 bodov a z vedomostného testu, za ktorý bol maximálny počet bodov 40. Celkovo tak súťažiaci mohli získať 60 bodov.

Našu školu reprezentovali traja žiaci - Juraj Ondrovič z 5. ročníka, Vanesa Melušová zo 6. ročníka a Adam Kováč zo 7. ročníka.

Titul úspešného riešiteľa sa podarilo získať obidvom chlapcom. Adam obsadil 6. miesto a Juraj 8. miesto.

Potešujúci je úspech Juraja Ondroviča, ktorý bol v tejto súťaži nováčikom a zároveň z našej trojice reprezentantov najmladším súťažiacim. Zásluhou svedomitej prípravy všetkých veľmi príjemne prekvapil.

Žiakov na súťaž pripravovala a sprevádzala Mgr. Klaudia Škoríková.