Deň matiek

V nedeľu 14. mája 2017 sa v Kultúrnom dome v Horných Otrokovciach uskutočnila oslava Dňa matiek.

K tomuto milému sviatku si žiaci pripravili pekný kultúrny program. Spolu s triednymi pani učiteľkami ho stihli nacvičiť za rekordne krátky čas, za štyri dni. Na jeho kvalite a vysokej úrovni to však vôbec neubralo. A tak mohli v nedeľu smelo predstúpiť pred zvedavé mamičky a ostatných divákov.

Ako prví sa ujali slova ostrieľaní moderátori Adam Kováč a Lukáš Brezovan. Potom nasledovala pestrá plejáda tančekov, pesničiek, básničiek, scénok a vinšovačiek v podaní žiakov z jednotlivých tried. Tí si pripravili aj pekné darčeky, ktoré svojim maminám odovzdali hneď po svojom vystúpení. Urobili im tým dvojnásobnú radosť.

Všetci spoločne tak strávili príjemné nedeľné popoludnie  a určite odchádzali domov s dobrou náladou.

Akciu organizačne zabezpečila Mgr. Dagmar Kusá, v spolupráci s triednymi učiteľmi jednotlivých ročníkov.