Školský výlet - 7. ročník

Vo štvrtok 22. júna 2017 boli žiaci 7. ročníka na výlete v Bratislave.

Cez jej mestské časti Lamač a Podunajské Biskupice sa dostali k najmladšiemu nákupno-zábavnému centru Bory Mall, ktoré disponuje najmodernejším kinom na Slovensku, multikinom CINEMAX. Z jeho programovej ponuky si vybrali animovanú rodinnú komédiu Baby chef, na ktorej sa s chuťou zasmiali a dobre zabavili.

Druhú časť svojho výletu venovali vážnejším zážitkom. Navštívili totiž Questum Escape Room, ktoré svojím návštevníkom ponúka skupinové adrenalínové hry. Tie sa odohrávajú v 4 miestnostiach, z ktorých každá má iné zameranie. Nesú aj priliehavé názvy - Prekliatie Mayov, Tajomstvo Nikola Teslu,Tajomné laboratórium a Strašidelné príbehy socializmu. Siedmaci si objednali návštevu 3 miestností. Rozdelení do skupín po 4-5 podstupovali 60 minút nástrah jednotlivých miestností. Psychicky najnáročnejšia sa im zdala posledne menovaná. Zvládli však aj tú a plní nevšedných zážitkov vášnivo o nich celou cestou z výletu debatovali.

Tento zaujímavý výlet pre nich organizačne zabezpečila ich triedna učiteľka Mgr. Klaudia Škoríková, ktorá ich, spolu so svojou dcérou Katkou, počas neho aj sprevádzala.