Futsal cup ZŠ - okresné kolo

Družstvo chlapcov z II. stupňa sa v utorok 17. októbra 2017 zúčastnilo okresného kola súťaže Futsal cup ZŠ.

Do tejto súťaže sa prihlásili družstvá chlapcov z desiatich základných škôl okresu Hlohovec.

Na základe losovania boli rozdelení do troch skupín, v ktorých zvádzali boje o postup do finále.

Našich chlapcov zaradil žreb do II. skupiny, kde za súperov získali žiakov zo ZŠ Podzámska a ZŠ Kľačany. Po bojovných výkonoch získali napokon 2. miesto v skupine, ktoré im však nezabezpečilo postup do finále. Chlapci boli po minuloročnom úspešnom ťažení trochu sklamaní, ale potom si uvedomili, že úspech je ťažšie obhajovať, ako získavať. Predsavzali si, že na budúci školský rok sa pokúsia v tejto súťaži obstáť lepšie.

Školu reprezentovali títo žiaci - Marek Šošovička zo 6. ročníka, Filip Horváth zo 7. ročníka, Lukáš Brezovan a René Fáber z 8. ročníka, Adam Bojňanský, Andrej Jurčacko, Kristián Palagy a Daniel Tabaček z 9. ročníka.

Žiakov na súťaž pripravoval a sprevádzal Mgr. Milan Laták.