Vianočné posedenie pracovníkov školy

V piatok 15. decembra 2017 sa stretli pracovníci školy na vianočnom posedení.

Konalo sa v novootvorených spoločenských priestoroch Pizzerie Hubert. V decentne vyzdobenej sále čakalo na všetkých  pracovníkov školy chutné pohostenie v podobe dvojchodovej večere, rôznorodých koláčov, slaného pečiva, kávy a rôznych nápojov.

Spoločné predvianočné stretnutie sa začalo príhovorom pani riaditeľky Mgr. Dagmar Kusej, ktorá všetkým pracovníkom poďakovala za kvalitne odvedenú prácu a zaželala im veľa zdravia, energie a síl do ďalších dní.

Po slávnostnom prípitku si všetci hostia užívali chvíle voľna a v družnej debate sa aspoň na chvíľu odpútali od náročných pracovných povinností. Príjemnú atmosféru im dotvárala aj nevtieravá hudba a ochotný obsluhujúci personál. Jeho členkou bola aj Adriána Chovanová, bývalá žiačka našej školy, ktorá absolvovala Hotelovú akadémiu v Piešťanoch a popri štúdiu na vysokej škole si rada takto precvičuje získané zručnosti.

Pozvanie na toto posednie prijal aj bývalý riaditeľ školy Mgr. Pavel Karas, ktorý sa v spoločnosti svojch niekdajších  spolupracovníkov cítil očividne veľmi príjemne.