Divadelné predstavenie

Žiaci 1. a 2. ročníka navštívili v stredu 4. apríla 2018 divadelné predstavenie RUŽOVÁ ROZPRÁVKA.

Konalo sa v priestoroch materskej školy, kde medzi deti zavítali  členovia trnavského DIVADLA SPOZA VOZA.

Ružovú rozprávku deťom predstavili netradičným spôsobom. Ako javisko použili veľký kufor a hlavné postavy mali  pripevnené na rukách. Rozprávku spestrovali zaujímavými rekvizitami, hrou na harmoniku a spevom piesní, ktoré deti zvádzali k spontánnemu potlesku. Originálnym spôsobom sa im podarilo deti vtiahnúť do deja. Tie potom spoločne s tromi prasiatkami putovali po rôznych krajinách a svetadieloch, aby im pomohli nájsť nový domov. Na cestách s nimi zažili veľa veselých príhod a humorných situácií.

Prváci i druháci  odchádzali z predsavenia plní nových dojmov, o ktorých zanietene diskutovali počas cesty do školy.

Na divadelné predstavenie ich sprevádzala Mgr. Beáta Jašicová, Bc. Lenka Cáderová a pani vychovávateľka Ľubica Ilková.