Biologická olympiáda - kategória E - okresné kolo

V stredu 11. apríla 2018 sa uskutočnilo okresné kolo BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY, kategória E.

Tento školský rok sa konal už 52. ročník tejto súťaže a jeho hlavným heslom stále zostáva "POZNAJ A CHRÁŇ PRÍRODU SVOJEJ VLASTI." O organizačné zabezpečenie sa postaralo CVČ DÚHA v Hlohovci na Koperníkovej ulici.

Prihlásení súťažiaci si svoje sily merali v troch odbornostiach - botanika, zoológia a geológia.

Naša škola mala zastúpenie v odbornosti botanika. Reprezentovala nás ostrieľaná súťažiaca Viktória Gibasová  z 9. ročníka, ktorá zúročila svoje skúsenosti a s prehľadom získala 1. miesto. Tento úžasný výsledok dosiahla poctivou a zodpovednou prípravou, ktorú absolvovala pod odborným vedením Mgr. Klaudie Škoríkovej. Tá ju na súťaž aj sprevádzala.

Viktória postúpila do krajského kola, kde už bude reprezentovať nielen našu školu, ale i okres Hlohovec. Budeme jej držať palce, aby sa jej darilo čo najlepšie.