Sabínka v ADELI medical centre

Sabínka Fajnorová opäť cvičí v ADELI medical centre v Piešťanoch.

O našej "vrchnáčikovej" kamarátke, Sabínke Fajnorovej, sme vám naposledy písali na začiatku školského roka. Jej mamička Zuzana nás vtedy prostredníctvom nového plagátika prosila, aby sme pokračovali v zbere vrchnáčikov a naďalej tak podporovali Sabínku v jej rehabilitačnom úsilí.

Zber vrchnáčikov sa stal pre väčšinu z nás každomesačnou samozrejmosťou. Odovzdané vrchnáčiky vážime a odkladáme do vriec, ktoré si raz za štvrťrok chodí brať Sabínkin otecko Pavol. Ten nám zároveň poskytuje pravidelné informácie o nej.

Čerstvé správy nám zaslala Sabínkina mamička, uvádzame ich v pôvodnom znení:

Ďakujeme veľmi pekne deťom, rodičom i učiteľom za pomoc pre našu dcérku Sabínku.

Práve sa nachádzame na 21. rehabilitačnom pobyte v Adeli medical centre v Piešťanoch, za čo vďačíme aj vašej neustálej podpore s vrchnáčikmi pre Sabínku.

Doposiaľ sa nám podarilo odovzdať 71 ton vrchnákov a tak sme mohli uhradiť 5x rehabilitáciu v Adeli.

Sabínka sa veľmi snaží a cvičí s úsmevom.

Je stabinejšia, vydrží dlhšie stáť, skúša sa dostať na štyri a je pohyblivejšia.

Je to slniečko, ktoré sa teší zo života a rozdáva energiu okolo seba.

Je úžasná, pri cvičení sa usmieva a naozaj krásne spolupracuje, čím to je náročnejšie, tým je usmiatejšia.

Je to bojovníčka malá, veru aj ja sa pred ňou skláňam, čo dokáže taký malý človek. Stojí ju to veľa energie a ona sa dokáže ešte aj poobede usmievať a to má určite príšernú svalovicu.

Ďakujeme za pomoc. Sabi a rodičia.