Výsledky testovania žiakov 9. ročníka

Žiaci 9. ročníka boli oboznámení s výsledkami marcového testovania z matematiky a slovenského jazyka.

Testovania sa zúčastnilo 19 žiakov, ktorí v  obidvoch predmetoch dosiahli výsledky, za ktoré sa nemusia hanbiť, pretože sú porovnateľné s celoslovenskými výsledkami.

V matematike dosiahli priemernú úspešnosť 60,5 %, čo je v porovnaní s národným priemerom 55,9 % o 4,6 % viac.

Najlepšie výsledky v tomto predmete dosiahol Róbert Matula.

V slovenskom jazyku a literatúre dosiahli priemernú úspešnosť 62,7 %, čo je v porovnaní s národným priemerom 63,0 % o 0,3 % menej.

Najlepšie výsledky v tomto predmete dosiahli 4 žiaci - Adam Bojňanský, Viktória Gibasová, Róbert Matula, Adela Tiefenbacherová.

Pod tieto potešujúce výsledky sa určite podpísala dlhodobá a svedomitá príprava žiakov nakrúžkoch PRÍPRAVY NA TESTOVANIE a tiež absolvovanie skúšobného testovania KOMPARO.

Deviataci sa na testovanie pripravovali pod vedením Mgr. Beáty Mišechovej a Mgr. Anny Solčianskej.