Biologická olympiáda - kategória E - krajské kolo, kategória E

V stredu 9. mája 2018 sa uskutočnilo krajské kolo BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY, kategória E - odbornosť botanika.

Olympiáda sa konala v priestoroch Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity, organizačne ju zabezpečovala IUVENTA.

Našu školu i okres Hlohovec reprezentovala ostrieľaná súťažiaca Viktória Gibasová z 9. ročníka.

Zo svojho účinkovania v tejto súťaži mala dobrý pocit. Ten sa premietol aj do konečných výsledkov, na základe ktorých Viktória obsadila 1. miesto a zabezpečila si tak postup do celoslovenského kola, ktoré sa bude konať v júni  v Košiciach.

Gratulujeme a želáme, nech sa darí čo najlepšie aj tam.

Mgr. Klaudia Škoríková, ktorá ju na súťaž pripravovala i sprevádzala, sa veľmi tešila, že Viktórii sa podarilo dosiahnúť takýto úspech. Mala ho totiž viackrát na dosah, ale okolnosti jej ho dopriali získať až teraz v 9. ročníku, keď končí  školskú dochádzku na ZŠ.