Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019

3.9.2018 Vitajte v novom školskom roku 2018/2019!

V pondelok 3. 9. 2018 sa v spoločenskej miestnosti školy stretli žiaci, rodičia, učitelia a pozvaní hostia na slávnostnom otvorení nového školského roka. V rámci krátkeho kultúrneho programu odznela recitácia básne, ktorú predniesla žiačka 7. roč. Tamara Hertelová.

Úvodného slova sa ujala pani starostka Mgr. Eva Kukučková. Privítala prítomných učiteľov, rodičov, všetkých žiakov, osobitne prvákov, pre ktorých to bol netrpezlivo očakávaný prvý školský deň. Predstavila novú pani riaditeľku Mgr. Júliu Vozárikovú a všetkým zaželala veľa úspechov počas celého školského roka. Novou zástupkyňou sa stala Mgr. Beáta Jašicová. Pani riaditeľka predstavila triednych učiteľov v jednotlivých ročníkoch. V tomto školskom roku budú mať triednictvo:

1. ročník – Mgr. Dagmar Kusá
    2. ročník – Mgr. Beáta Jašicová
    3. ročník – Mgr. Helena Herbstová
    4. ročník – Mgr. Iveta Morávková
    5. ročník – Mgr. Anna Solčianska
    6. ročník – Mgr. Beáta Mišechová
    7. ročník – Mgr. Zuzana Gubáňová
    8. ročník – Mgr. Milan Laták
    9. ročník – Mgr. Klaudia Škoríková

Vyučujúcou bez triednictva je Mgr. Zuzana Beňová, ktorá bude vyučovať anglický jazyk a nemecký jazyk. Funkciu asistentky v druhom ročníku bude vykonávať Bc. Lenka Cáderová. Školský klub detí bude viesť pani vychovávateľka Ľubica Ilková.

Slávnostné otvorenie bolo ukončené želaním, aby nastávajúci školský rok priniesol úspechy a radostné chvíle. Viac informácií dostali žiaci od triednych učiteľov po presune do jednotlivých  tried.