Maksík a Maks

13 žiakov I. stupňa a 5 žiakov II. stupňa sa zapojilo do päťkolovej korešpondenčnej matematickej súťaže.

Na I. stupni sa do súťaže MAKSÍK zapojili z 2. ročníka  René Rolinec, Samuel Gálik, Sára Szabóová, Šimon Hrotík a Zuzana Kováčová, z  3. ročníka Dagmar Jurčová, Karolína Hertelová a Tamara Hertelová a  zo 4. ročníka Barbara Blšťáková, Dana Jurčová, Samuel Masaryk, Timotej Bisták a Zuzana Hrotíková.

Po druhom kole najlepšie výsledky dosahuje Šimon Hrotík z 2. ročníka a Dagmar Jurčová z 3. ročníka.

Na II.stupni sa do súťaže MAKS zapojili zo 6. ročníka Juraj Hertel, Viktória Gulová a Nina Štibraná, zo 7. ročníka Barbora Poláková a z 9. ročníka Ladislav Polák.

Zatiaľ najlepšie výsledky dosahuje Ladislav Polák, ktorý v rámci kraja obsadil 9. miesto.

Súťaž organizačne zabezpečuje na I. stupni Mgr. Iveta Morávková a na II. stupni Mgr. Beáta Mišechová.