Zdobenie medovníkov

23.11. Biela poleva čarovala...

Zdobenie medovníkov

V piatok 23. 11. poobede sa na našej škole udomácnila pravá predvianočná atmosféra. 73 žiakov sa zapojilo do súťaže v zdobení vianočných medovníkov.

Pani učiteľka Z. Gubáňová pripravila pre deti medovníkové zvončeky, ktoré každý vyzdobil podľa svojej predstavy. Pani učiteľky D. Kusá a I. Morávková pomáhali a poradili menším žiakom. Mnohí z nich preukázali svoju zručnosť a výsledkom boli krásne vyzdobené medovníčky. Ukázalo sa, že už aj medzi prvákmi máme veľmi šikovných cukrárov. Polevu na zdobenie pre nich pripravili Z. Gubáňová, A. Solčianska a L. Cáderová. Pochvalu a poďakovanie si zaslúžia aj žiaci 8. a 9. ročníka, ktorí sa podieľali na príprave. N. Žitňanská, M. Klačková, M. Kulich, K. Pašková, N. Bulíková a D. Jurčová nachystali kornútky na zdobenie a naplnili ich polevou.

Žiaci od prvého po deviaty ročník predviedli svoju zručnosť aj fantáziu, niektoré práce boli naozaj na vysokej úrovni. Vyhodnotenie jednotlivých kategórií sa uskutoční v priebehu tohto týždňa. Autori najkrajšie ozdobených medovníkov budú našu školu reprezentovať v piatok 30. 11. 2018 v Hlohovci.