Aranžovanie v CVČ

3.12. Vianočné fantázie

Aranžovanie adventných vencov a vianočných svietnikov

V pondelok 3. 12. 2018 sa v CVČ Dúha uskutočnila súťaž v aranžovaní na tému Folklórne Vianoce. Našu školu reprezentovalo trojčlenné družstvo v zložení: Nina Žitňanská z 9. ročníka, Vanesa Melušová z 8. ročníka a Liliana Stará z 8. ročníka. Dievčatá mali kreatívne nápady a na súťaž sa zodpovedne pripravili. S pomocou pani učiteľky vytvorili unikátne a originálne dielo, kde sa prejavila fantázia i zručnosť. Úlohou bolo vytvoriť vianočný aranžmán, do ktorého budú zakomponované folklórne motívy. Tie sú na Slovensku naozaj pestré, takže rovnako pestré boli aj výsledné práce. Každý súťažný tím mal možnosť spracovať túto tému po svojom. V silnej konkurencii naše dievčatá uspeli, získali zvláštne ocenenie za svoju skutočne originálnu prácu.

Na súťaž ich pripravovala a sprevádzala Mgr. Klaudia Škoríková