Vianočné trhy

8. a 9. 12. Predávali sme svoje výrobky

Vianočné trhy

Tento rok sa naša škola tretíkrát zapojila do vianočných trhov v obci, ktoré sa uskutočnili cez víkend 8. - 9. 12. 2018. V kultúrnom dome boli v ponuke rozličné výrobky, ktoré približovali atmosféru Vianoc.

Deti vyrobili množstvo zaujímavých a originálnych dekorácií, ktoré ozdobia každý domov. Môžu však poslúžiť aj ako darčeky, ktorými urobíme radosť blízkym. Každý ručne vyrobený darček urobí o to väčšiu radosť. Zapojili sa všetky triedy a výber bol naozaj pestrý. V ponuke boli výrobky z papiera, dreva, skla, látok, rôznych prírodnín, ale aj pekne zdobené medovníky, či maľované obrázky. Starší žiaci naplno využili svoju fantáziu a zručnosť, mladším trochu pomohli pani učiteľky a rodičia, ktorí sa tiež zapojili v hojnom počte. Pri predaji výrobkov sa vystriedali viacerí učitelia. V sobotu pani učiteľky K. Škoríková, H. Herbstová, D. Kusá a B. Mišechová. V nedeľu pani učiteľky I. Morávková, L. Cáderová, A. Solčianska a pán učiteľ M. Laták. Všetkým ochotne pomáhali žiaci, ktorí si za svoju prácu zaslúžia pochvalu.

Vianočné trhy boli obohatené o program, ktorý si mohli návštevníci vychutnať v sobotu. Taktiež mali možnosť hlasovať za najkrajšie naaranžovaný vianočný stôl. Atmosféru trhov sprevádzalo kúzlo blížiacich sa Vianoc.