Hollého pamätník - okresné kolo

4.4. Naši recitátori v CVČ

Hollého pamätník – okresné kolo

Naši žiaci tradične reprezentujú školu v recitačných súťažiach. Recitátori, ktorí na školskom kole predviedli najlepší a najzaujímavejší výkon, mali možnosť si zmerať svoje sily na okresnom kole v Hlohovci. Tento ročník súťaže bol pre nás úspešný, získali sme viacero ocenení.

Dňa 4. 4. 2019 sa súťaže vo svojich kategóriách zúčastnili títo žiaci:

Viktória Machová a Samuel Veľký – I. kategória poézia

Paulína Beňová a Mário Patay – I. kategória próza

Dňa 5. 4. 2019 našu školu reprezentovali títo žiaci: Adrián Pogády – II. kategória poézia

Andrej Mesároš – III. kategória próza

V silnej konkurencii deti predviedli skvelý výkon a preukázali svoj recitátorský talent.

Umiestnenia, diplomy a ceny si vo svojich kategóriách odniesli títo žiaci:

Viktória Machová (3. roč.) - 1. miesto

Paulína Beňová (3. roč.) - 3. miesto

Adrián Pogády (5. roč.) - 3. miesto

Na súťaž ich pripravovali a sprevádzali Mgr. Helena Herbstová a Mgr. Anna Solčianska.

zapísala Mgr. Solčianska