TESTOVANIE

22.11. Testovanie pohybových predpokladov

Minulý rok sa testovanie pohybových predpokladov uskutočnilo po prvýkrát. Teraz to bolo o niečo jednoduchšie, pretože sme už vedeli disciplíny pripraviť so skúsenosťami z minulého roka. Hlavnou koordinátorkou bola Mgr. Kusá. Pomocnými administrátormi boli Mgr. Morávková, Mgr.Jordanová a Mgr. Laták. Testovanie prebiehalo plynule od 8:00 do 11:00 hod. Samozrejme s povinnými prestávkami.  Prváci boli disciplinovaní, snažili sa o najlepšie výkony. Nie ale všetci zvládli kompletne disciplíny. Výsledky sme poctivo zapisovali do hárkov. Po spracovaní výsledkov sa tieto odovzdali elektronickou formou do ústredia testovania. Výsledky spracujú a budú zasielané do školy . Následne na to budú prvákom vydané certifikáty ( v minulom roku to bolo až v júni),  v ktorých budú uvedené športové disciplíny, na ktoré majú testované deti predpoklady.

trext: Mgr.Kusá