DIVADELNÉ PREDSTAVENIE

6.12. Divadlo v Bratislave

Podarilo sa to, po čom sme už dlho túžili. Mgr. Herbstovej sa podarilo získať vstupenky do divadla Nová scéna na krásnu muzikálovú rozprávku Šľahačková princezná. je to veľkolepé predstavenie, lístky sú stále vypredané a preto sa na vstupenky musí dlho čakať. O to väčšiu radosť sme mali, keď nám oznámili, že sme sa dostali do poradia a máme možnosť ísť do Bratislavy. A práve na Mikuláša. To bol ďalší darček pre deti. Všetci sme sa veľmi tešili.

A nesklamali sme sa. Vystúpenie bolo krásne, zaujímavé a nevšedné. Hovorené slovo striedalo spievanie. Melódie boli veselé, spontánne deti spievali a tlieskali. Deti všetko  sledovali s takým zanietením, že aj zabudli ako ten čas letí a zrazu po 80 minútach zosmutneli, keď bol koniec. Hercov odmenili obrovsdkým a neutíchajúcim potleskom. V ich tvárach bolo čitateľné nadšenie. mali sme z toho všetci radosť. Boli disciplinovaní a zaslúžia si pochvalu.

text:Mgr.Kusá