FLORBAL

27.2.  okresná súťaž

Naši chlapci získali 1. miesto. GRATULUJEME!!!!!

Dňa 27. februára sa chlapci z 5., 8. a 9. ročníka zúčastnili okresného kola vo florbale. Naši žiaci súťažili v 3. skupine, kde ich protihráčmi boli žiaci z nasledujúcich škôl: M.R. Štefánika a Podzámska.

V prvom zápase proti MRŠ naši chlapci vyhrali 3:0. Nasledujúci zápas proti Podzámskej vyhrali v pomere 3 :0. Po vyhratých zápasoch postúpili do finále okresného kola, ktoré sa konalo ihneď po odohratých zápasoch. Do finále z predošlých skupín postúpili chlapci zo ZŠ Dvorníky a z Gymnázia I. Kupca.

Nad Dvorníkmi sme vyhrali 7:3. Ďalší zápas hrali proti sebe Dvorníky a GIK. Vvyhralo družstvo GIK. Posledný zápas mal rozhodnúť o víťazovi okresného kola. Naši chlapci bojovali zo všetkých síl a zápas s GIK skončil nerozhodne 5:5.. Naši chlapci síce v poslednej sekunde dali rozhodujúci gól, no rozhodca ho neuzanl.

No i tak sme sa z úspechu tešili my, pretože naši chlapci zvíťazili zásluhou predošlých zápasov a  lepšieho skóre. Postup bol plne zaslúžený, nakoľko i po štyroch náročných zápasoch odohratých v krátkom čase a aj napriek veľkej únave bojovali ďalej. Spojili všetky sily do posledného zápasu a hlavne zapojili aj svoje srdcia.

Súpiska: Horvát, Konček, Masaryk, Mesároš A., Pačes M. , Pačes P., Šošovička, Šuch, Varačka, Veľký

Trénerom a sprevádzajúcim bol Mgr. Milan Laták

text: Mgr.Laták