ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKA 2020/2021

Nový školský rok je tu!!!

Prázdniny ubehli veľmi rýchlo. Voľných dní bolo neúrekom. V spojení s domácim učením od marca takmer až do júna  si všetci od seba aj odvykli. V septembri  sa všetci stretli pred školou a boli  plní očakávaní, čo ich čaká v školskom roku 2020/2021.

Každoročne sa stretávajú žiaci, učitelia a prváčikovia s rodičmi  v spoločenskej miestnosti. Tento rok tomu bolo inak. Rešpektovali sa usmernenia ohľadom pandémie spojenou s Covid-19. Všetci zhromaždení sa rozdelili   do tried a triedni učitelia im povedali všetko podstatné.

Našich nových prváčikov sprevádzal rodinný príslušník ( po usmernení a dodržaní opatrení) priamo do triedy. Privítala ich pani riaditeľka i pani starostka. Prvácke očká, plné radosti,  vraveli za všetko. Ich očakávania sa budú napĺňať každým dňom.

Prajeme si, aby tento školský rok prebiehal v plynulom procese, počas ktorého splníme všetky vyučovacie a výchovné ciele. V tomto školskom roku sa triednictvo rozdelilo takto:

1. ročník - Mgr. M. Konečná

2. ročník - Mgr. I. Morávková

3. ročník - Mgr. D. Kusá

4. ročník - Mgr. B. Jašicová

5. ročník - Mgr. M. Laták

6. ročník - Mgr. K. Škoríková

7. ročník - Mgr. L. Tamajková

8. ročník - Mgr. B. Mišechová

9. ročník - Mgr. Z. Gubáňová

Všetkým žiakom a učiteľom prajeme úspešné zvládnutie školského roka 2020/2021.

text: Mgr. Kusá