Malý futbal starších žiakov ZŠ - semifinále

V stredu 13. mája 2015 sa žiaci II. stupňa zúčastnili okresného kola súťaže v malom futbale - Jednota cup.

Bolo to semifinálové kolo, ktoré prebiehalo dva dni v CVČ Dúha na Koperníkovej ulici v Hlohovci.

Súťažné družstvá boli rozdelené do 4 skupín po tri družstvá. V rámci skupiny sa hralo systémom každý s každým, víťaz skupiny postúpil do finálového kola.

Našu školu reprezentovali: Andrej Jurčacko zo 6. ročníka, Filip Zdenek, Adrián Gálik Dávid Borovský zo 7. ročníka, Marek Motálik, René Matečný a  Martin Masarovič z 8. ročníka, Lukáš Lehocký a Martin Tabaček z 9. ročníka.

Žiaci vytvorili 1 súťažné družstvo, ktoré bojovalo v 4. skupine. Za súperov mali družstvo zo ZŠ Kľačany a ZŠ sv. Jozefa v Hlohovci.

Nad obidvoma súpermi hladko zvíťazili 3 : 1 a 8 : 2.  Zaslúžene tak postúpili do finálových bojov.

Žiakov na  súťaž pripravoval a sprevádzal Mgr. Ľudovít Jánoš.