HOLLÉHO PAMÄTNÍK - okresné kolo

Naša úspešná časť v okresnej recitačnej súťaži

Dňa 8. a 9. júna sa žiačky našej školy zúčastnili prezenčne recitačnej súťaže Hollého pamätník. Súťaž sa konala v exteriéri, na nádvorí v ZUŠ v Hlohovci. V tomto príjemnom prostredí prebehlo okresné kolo umeleckého prednesu. Vzduchom sa niesla radosť, pohoda a prívetivá porota posmelila účastníkov, aby si užili každú minútu prednesu a trému nechali na stoličkách. Hoci hodnotenie malo byť zhovievavejšie, nebolo to potrebné, pretože všetci recitátori boli perfektne pripravení, odhodlaní a s vervou a radosťou sa zhostili svojej chvíle, kedy celá pozornosť patrila im.

Žiačky našej školy získali 3. miesto - I. kategória, próza - Lucia Veľká z 3. ročníka a  z III. kategórie, próza - Vanesa  Pavlíková, VIII. ročník

Ďakujeme za úžasnú reprezentáciu našej školy a veríme,že i ďalšie súťaže budeme môcť absolvovať prezenčne, v zdraví a  radosťou.

text: Mgr.Tamajková, web: Mgr.Kusá