SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2020/2021

Končí školský rok 2020/2021

Po náročnom roku skúšanom pandémiou a dlhodobým dištančným vzdelaním, sme mali to šťastie, spoločne sa stretnúť 30. júna na školskom ihrisku a spoločne v zdraví ukončiť školský rok 2020/2021. Po odohratí slovenskej hymny, žiaci prvého ročníka vytvorili milú atmosféru recitáciou spoločnej básne. Následne vedenie školy odmenilo žiakov, ktorí získali hodnotné knihy za celoročnú školskú prácu, zapájanie sa do súťaží i za výbornú dochádzku. Žiaci si s hrdosťou prevzali ocenenia a vychutnali si potlesk za svoje úsilie. Následne pozornosť všetkých prítomných prevzali deviataci, ktorí svoje pocity a spomienky pretavili do emotívneho príhovoru s poďakovaním všetkým pedagógom i pracovníkom školy. Na záver programu prevzala slovo pani starostka, Mgr. Evka Kukučková, ktorá zhrnula náročnosť uplynulého školského roka, poďakovala za spoluprácu a motivovala žiakov s nádejou,že pri uvoľnení pandemických opatrení zažijú zameškané akcie a zábavné programy, ktoré boli predtým automatickou súčasťou harmonogramu obce. Po ukončení oficiálnej časti koncoročného programu triedni učitelia vzali žiakov do tried, kde spoločne vyhodnotili výchovno- vzdelávacie výsledky a boli im odovzdané vysvedčenia. Žiaci odchádzali poučení o bezpečnosti správania počas letných prázdnin. Veríme, že sa v septembri v plnom zdraví opäť všetci zídeme.

text: Mgr. Tamajková

web: Mgr. Kusá