LIGA PROTI RAKOVINE - Ohodnoť svojho rodiča v prevencii závažných chorôb

Dotazník pre žiakov a študentov

Milí priatelia, uvedomujeme si náročnosť obdobia, súvisiaceho s pandémiou koronavírusu. V tejto dobe je nespochybniteľný fakt, že zdravie je nadovšetko. Preto zintenzívňujeme osvetu v oblasti prevencie závažných ochorení. Edukácia mladej generácie v tejto oblasti je pre zdravie kľúčová.

Liga proti rakovine pripravila krátky dotazník pre žiakov a študentov - "OHODNOŤ SVOJHO RODIČA v PREVENCII závažných chorôb". Jeho cieľom je pritiahnuť pozornosť celej rodiny k tejto téme. Po automatickom obodovaní správnych odpovedí si dieťa a rodič na chvíľu vymenia svoje role a hodnotený-oznámkovaný bude svojím potomkom rodič.
    škola, ktorá pošle najviac vyplnených dotazníkov so VŠETKÝMI SPRÁVNE ZODPOVEDANÝMI OTÁZKAMI dostane rôzne darčeky (budú pre vás prekvapením).
    Nájdete ho online tu: https://forms.gle/uuuk88C2faw1PE2N8
    Dotazník pozostáva zo 6 jednoduchých otázok. Za každú správnu odpoveď rodič získa 1bod pre Vašu školu. Aby sme vedeli správne identifikovať školu, v prvej otázke je potrebné správne zadať presný kód školy. Naša škola má  kód D262