POĎAKOVANIE

Štvrtáci dostali list z ministerstva

Ešte koncom novembra sa štvrtáci zapojili do výzvy z ministerstva školstva. Úlohou bolo vytvoriť vlastné vianočné pozdravy a básničky. Pustili sa do toho naozaj s obrovským záujmom. Robili to s radosťou, bez očakávania odmeny. Triedna pani učiteľka Kusá ich motivovala a za prácu pochválila. Aj pani učiteľka Ormisová, ako odborníčka v oblasti výtvarnej výchovy, im vyjadrila uznanie.

Zhotovené pozdravy deti doplnili krátkymi básničkami. Tieto tvorili spoločne na hodinách čítania. Hotové práce sme poslali na adresu ministerstva školstva. Verili sme, že sa im budú páčiť.

Po prázdninách nás čakalo prekvapenie. Priamo do triedy prišiel pozdrav od pána ministra. V balíčku nás čakal list , farbičky a omaľovánka. Deti boli nadšené. Hrial ich pocit, že pozdravy putovali do tých správnych rúk a mohli tak niekomu spríjemniť vianočné sviatky. Chceli sme sa takýmto spôsobom poďakovať všetkým, ktorí to majú v tomto pandemickom období najťažšie.

Ďakujeme a do podobných aktivít sa určite zapojíme aj v budúcnosti. ( Oskenované pozdravy nájdete v galérii)

text a web: Mgr. Kusá