NÁVŠTEVA PRVÁKOV V MATERSKEJ ŠKOLE

Ako sa majú  naši bývalí spolužiaci v škôlke?

Návšteva prvákov v MŠ

Po pol roku usilovnej práce v prvom ročníku si prváci zaspomínali na krásne časy v MŠ. Vo štvrtok 27.1.2022 sa vybrali na návštevu do materskej školy. Stretnutie sa uskutočnilo   len na školskom dvore, ale bolo veľmi milé. Škôlkari už čakali na svojich starších spolužiakov, srdečne sa privítali a prváci odovzdali maličkým drobné darčeky. Porozprávali si o svojej práci a zaspievali  pesničky.  Prváci na oplátku  pozvali deti na návštevu do školy na konci školského roka, aby si predškoláci pozreli, aká práca ich v budúcom roku čaká v škole. Na záver si ešte prváci prezreli dopravné ihrisko, zoznámili sa s dopravnými značkami a pripravili sa na to, že ho v priaznivom počasí budú využívať na dopravnú výchovu.