SLÁVIK SLOVENSKA

5. máj -Okresné kolo speváckej súťaže

Do okresného kola speváckej súťaže postúpili 3 žiaci. Boli to víťazi troch kategórií v  školskom  kole.:

1. kategória : Sebastian Jakubovič

2. kategória : Hanka Šošovičková

3. kategória:  Klára Veľká

Naši súťažiaci boli na súťaž výborne pripravení. Piesne si vyskúšali aj so sprievodom veľmi ochotnej pani Baračkovej, ktorá im dodávala odvahu. Chválila ich už počas nácviku pred samotnou súťažou. Do okresného kola deti pripravovali Mgr. Konečná, Mgr. Kusá a Mgr. Beňová.

Úspechy na seba nenechali dlho čakať.

Po suvereénnom výkone Sebastianka ( i keď sa mu nepodarilo obsadiť víťaznú priečku) v sále zaznel spontánny potlesk . Ďalšia súťažiaca bola  Hanka, podala výborný výkon a obsadila krásne -3. miesto.

Obdivuhodný a skvelý, priam fantastický výkon predviedla Klára. Svojím hlasom a celkovým prejavom ohúrila celú sálu. Spievala nádherne a zaslúžene získala 1. miesto a zároveň aj postup do krajskéhjo kola.

Srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie úspešné umiestnenia.